POZNAJCIE NAS

Niepubliczne Leśne Przedszkole
„Sikorka” to magiczna kraina, w której bajkowa przygoda się zaczyna, gdzie wspaniale bawią się małe dzieci oraz troszkę większe ciocie.

Brzuszki nasze zawsze pełne pysznej strawy, bo kucharz gotuje pyszne, zdrowe i sezonowe potrawy.

Las wielki i ciekawy odkrywamy naszymi małymi rączkami, noskami i oczkami.

Choć czasem rączki brudne od wesołej zabawy mamy, to nigdy o bezpieczeństwie  i higienie nie zapominamy.

Czujemy się tutaj bezpiecznie nawet bez Mamy i Taty, a o naszym Leśnym przedszkolu radośnie piosenki śpiewamy.

POZNAJCIE NAS

Niepubliczne Leśne Przedszkole

Las wielki i ciekawy odkrywamy naszymi małymi rączkami, noskami i oczkami.

Uczymy się w lesie z ciociami jak sprawić radość innym, jak zawsze być dla innych uprzejmym i uczynnym.

W naszym lesie słonko zawsze świeci i zawsze są kochane wszystkie nasze dzieci.

W naszym lesie słonko zawsze świeci i zawsze są kochane wszystkie nasze dzieci.

NASZE POSTANOWIENIA

1. DBANIE

o skuteczne stymulowanie wszechstronnego rozwoju każdego dziecka, zgodnie z jego indywidualnym potencjałem twórczym i możliwościami psycho-motorycznymi- w bezpiecznym środowisku i otoczeniu

2. WSPIERANIE

ale nie wyręczania dzieci w samodzielnym stawianiu kroków w otaczającej ich rzeczywistości poprzez łączenie różnych form aktywności

3. GRANICE

stawianie dzieciom granic, których z cierpliwością uczymy przestrzegać, aby zdobyte w ten sposób umiejętności społeczne ułatwiły im znalezienie swojego miejsca w środowisku szkolnym i komunikowanie się w społeczeństwie

4. KSZTAŁTOWANIE

w dzieciach poczucia własnej wartości i akceptacji; stwarzania okazji do spontanicznego wyrażania przez dzieci swoich emocji- radzenia sobie w przeżywaniu sukcesów jak i porażek

5. WYCHOWANIE

wychowania dzieci na ludzi ambitnych, przedsiębiorczych, śmiałych, otwartych na zmiany zachodzące we współczesnym świecie oraz takich którzy nigdy nie utracą naturalnej ciekawości świata

6. DOŚWIADCZANIE

stwarzania dzieciom okazji do empirycznego, spontanicznego doświadczania zjawisk zachodzących w otaczającym ich świecie poprzez umożliwienie dzieciom uczestnictwa nie tylko w codziennych zajęciach dydaktycznych organizowanych przez wychowawców grup ale również w licznych wycieczkach, warsztatach, wyjazdach plenerowych, imprezach okolicznościowych, zajęciach dodatkowych itd.

7. ROZWÓJ

zapewnienie dzieciom rozwoju w atmosferze ciepła, zrozumienia i szacunku

PRZYJDŹ I POZNAJ NAS

Wierzymy w pierwsze wrażenie. Wsiądźcie w samochód i przyjedźcie do nas. Poznamy się, porozmawiamy, napijemy herbaty. Będziecie mieli okazję poczuć czy to, co dla Was przygotowaliśmy, jest takie, jakie chcecie aby było.

A więc: